//
RotasStikls un keramikaTEKSTILSmagnēti

ROTAS GATAVOTAS GAN NO PĒRLĪTĒM, GAN KOKA- VISBIEŽĀK NO ĀBELES, PLŪMES UN CERIŅIEM, ARĪ NO VĪKSNAS, OZOLA, KĻAVAS, OŠA, IEVAS, PĪLĀDŽA, RETĀK NO PRIEDES. PAŠU MĀJĀS ZĀĢĒTI UN APSTRĀDĀTI- TIEŠI TĀPĒC TIE IR VISDAŽĀDĀKĀS FORMAS UN IZMĒRA. IZMANTOTI ARĪ GATAVI, PAŠAS DABAS VEIDOTI MATERIĀLI- JŪRAS VIĻŅOS UN SMILTĪS NOPULĒTI, VĒJA IZŽĀVĒTI KOCIŅI. KATRA NO KOKA GATAVOTĀ ROTASLIETA IR AR ROKU APGLEZNOTA, APSTRĀDĀTA AR KRĀSĀM UN LAKĀM, PĒC TAM PIEDEDZINĀTA. KOKS TIEK APVIENOTS ARĪ AR PĒRLĪTĒM UN SPOŽĀM ACTIŅĀM. PRET KATRU ROTU, KĀ JAU PRET ROKU DARBU, IR JĀIZTURAS SAUDZĪGI. NEVAJADZĒTU SKRĀPĒT, KASĪT VAI KĀ CITĀDI BOJĀT. NONĀKOT SASKARĒ AR ŪDENI, TĀM NEKAS SLIKTS NENOTIKS, TAČU ILGSTOŠI MĒRCĒT GAN NAV IETEICAMS.

 

TRAUKI APGLEZNOTI AR KRĀSĀM, KAS PAREDZĒTAS TIEŠI STIKLAM, KERAMIKAI UN PORCELĀNAM. PIEDEDZINĀTAS TĀS IR ŪDENSNOTURĪGAS,KRĀSAS RAŽOTĀJS SOLA TRAUKU MAŠĪNAS NOTURĪBU LĪDZ 40oC, TOMĒR MĒS IESAKĀM TOS SAUDZĪGI MAZGĀT AR ROKĀM. TRAUKUS NEDRĪKST STIPRI BERZT VAI SKRĀPĒT (ĪPAŠI AR PĒRLĪTĒM DEKORĒTUS TRAUKUS), KĀ ARĪ NAV IETEICAMS TOS PĀRĀK ILGSTOŠI MĒRCĒT (PIEMĒRAM,PĀRIS DIENAS TURĒT ŪDENĪ). NEVAJADZĒTU TOS LIKT ARĪ SALDĒTAVĀ, MIKROVIĻŅU VAI CEPEŠKRĀSNĪ.

VĀZES,KRŪZES,GLĀZES IR IKDIENĀ LIETOJAMAS UN KALPOS ILGI, TAČU AR NOTEIKUMU, KA TĀS TIEK SAUDZĪGI KOPTAS.

ŠĶĪVJI UN BĻODIŅAS IR DROŠI LIETOJAMI IKDIENĀ, VAR LIKT TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ, KRĀSA APDEDZINĀTA 750-800 GRĀDOS. 

ATSEVIŠĶOS GADĪJUMOS ŠĀDS KRĀSOJUMS IR ARĪ UZ KRŪZĒM UN GLĀZĒM (TAS ATKARĪGS NO ZĪMĒJUMA VEIDA UN ARĪ NO PAŠA TRAUKA MATERIĀLA)

TRAUKU KOPŠANAS NORĀDES VIENMĒR BŪS PIEVIENOTAS PRECEI

 

TEKSTILS. PĀRSVARĀ TIE IR DĀVANU MAISIŅI, T-krekli UN TAŠAS. APGLEZNOŠANAI IZMANTOTAS TEKSTILKRĀSAS, KAS PĒC TAM TIEK ATTIECĪGI PIEKARSĒTAS AR TERMOPRESI VAI GLUDEKLI. IETEICAMS GAN MAZGĀT AR ROKĀM, TAČU ARĪ VEĻASMAŠĪNĀ, 30 GRĀDU TEMPERATŪRĀ, NEKAS AR ZĪMĒJUMU NENOTIKS.

2022 MSART.LV
DIZAINS: MSART.LV | VEIDO & UZTUR: DESIGNBOX.LV